Události ze dne 22.1.2016

25.01.2016 12:43

Po sedmé hodině ranní přijali strážníci oznámení o parkování vozidla v Novoměstské ulici před prodejnou potravin. Zde mělo stát vozidlo, jehož vykládací rampa byla v takové výšce, že tím byla ohrožována bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, vozidlo se na místě nenacházelo.

V 10.10 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o spolupráci při prověření oznámení o špatném parkování vozidla před poliklinikou v ulici Fibichova. Jedno z parkujících vozidel zde mělo parkovat na vodorovném dopravním značení. Oznámení strážník na místě vyřešil umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Po půl jedné odpolední oznámil na linku 156 občan, že v ulici Čáslavská u domu č. p. 1159 parkuje neoprávněně vozidlo značky Citroën na parkovacím místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Hlídka zde oznámení opět vyřešila umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla, ostatní parkovací místa vyhrazená pro osoby se zdravotním postižením byla volná.

V 18.24 hodin se na městskou policii obrátila zaměstnankyně Domu s pečovatelskou službou a žádala strážníky o pomoc při zvednutí muže, který upadl v koupelně. Strážníci o chvíli později pomohli muže zvednout ze země a posadit do křesla. K žádnému zranění muže nedošlo.

V 19.28 hodin bylo na linku 156 přijato oznámení o špatném parkování v ulici V Zahrádkách v místní části Markovice, kde mělo být jedno vozidlo zaparkováno takovým způsobem, že zde nemohla projíždět ostatní vozidla. Strážníci na místě jednali s majitelem vozidla, který po projednání věci ihned přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen domluvou.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑