Události ze dne 22.7.2016

25.07.2016 13:12

V 10.13 hodin přijali strážníci telefonické oznámení, že na parkovišti u supermarketu ve Václavské ulici brání oznamovatelce ve výjezdu z místa nesprávně zaparkovaný automobil. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitelku automobilu, která se dostavila na místo a svoje vozidlo ihned přeparkovala. Přestupkové jednání bylo vyřešeno blokovou pokutou.

Po tři čtvrtě na jednu kontaktovala strážníky telefonicky žena, která si povšimla, že u plotu v Průmyslové ulici sedí menší pes, který se pravděpodobně někomu ztratil. Než strážníci dorazili na místo, kontaktovala městskou policii opět oznamovatelka, která tentokrát sdělila, že uvedeného psa již odvedl jeho majitel.

Krátce po čtvrt na dvě byla hlídka telefonicky přivolána do Slatiňan, kde v okolí hřebčína parkují vozidla na zeleni. Strážníci na dva takto zaparkované automobily umístili výzvy pro nepřítomné řidiče. Hlídka zároveň provedla kontrolu nedalekého placeného parkoviště, kde bylo vše v pořádku.

Ve 14.12 hodin vyjeli strážníci na Palackého třídu. Zde podle telefonického oznámení ležel před tamním supermarketem na zemi bezdomovec. Na uvedeném místě hlídka zastihla muže z Vestce, který byl orientován místem i časem a jak uvedl, pouze si potřeboval odpočinout. Jelikož neměl žádné zdravotní obtíže, odešel sám.

Deset minut po patnácté hodině oznámila na linku 156 občanka, že u vchodu čerpací stanice v Pardubické ulici leží delší dobu pes, ke kterému se nikdo nehlásí. Před příjezdem hlídky oznamovatelka opět telefonicky kontaktovala MP s tím, že uvedeného psa si v pořádku odvedla jeho majitelka.

Před dvacátou první hodinou požádal strážníky telefonicky o spolupráci operační důstojník PČR z důvodu vytížení vlastních hlídek, a to při prověření jejich oznámení, že ve Fibichově ulici mezi domy na lavičce leží muž, kterému se pravděpodobně udělalo nevolno. Na uvedeném místě se nacházel muž z Chrudimi, který neměl zdravotní obtíže, byl orientován místem i časem a lavičku následně sám opustil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑