Události ze dne 23.1.2016

25.01.2016 12:45

V sobotu po deváté hodině ranní vyjížděli strážníci k obchodnímu domu Tesco, kde měl být na parkovišti zaparkován autobus takovým způsobem, že zablokoval celkem osm parkovacích stání. Hlídka šetřením na místě zjistila, že se jedná o autobus sloužící ke svážení hostů diskotéky Inferno. Následně strážníci hovořili s majitelem uvedeného podniku, který sdělil, že vozidlo bylo na parkovišti odstaveno z důvodu poruchy. Dále uvedl, že bude věc urychleně řešit. V 10.20 hodin volal zpět na městskou policii a sdělil, že závada již byla odstraněna a autobus z místa odjel.

V 10.43 hodin oznámila žena na linku 156, že v ul. U Stadionu odchytla volně pobíhajícího psa. Na místo se dostavila hlídka strážníků, která psa (zřejmě křížence labradorského retrívra) hnědé barvy od oznamovatelky převzala a převezla jej do chrudimského útulku, kde byl v pořádku umístěn do kotce.

V 00.00 hodin bylo na linu 156 přijato oznámení o rušení nočního klidu z restaurace v ulici Palackého třída. Strážníci na místě jednali s majitelem restaurace, který po upozornění hudbu výrazně ztišil. Následně byly provedeny opakované kontroly, rušení nočního klidu nebylo hlídkou zaznamenáno.

V 1.47 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o spolupráci při oznámení na fyzické napadení v baru v ulici Havlíčkova. Strážníci po příjezdu na místo postupovali dle instrukcí hlídky Policie ČR.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑