Události ze dne 23.3.2022

24.03.2022 10:35

Přesně v osm hodin byli strážníci přivoláni na parkoviště u supermarketu ve Václavské ulici, neboť tam jednomu ze zaparkovaných vozidel bránil ve vyjetí z parkovacího místa cizí nesprávně stojící automobil. Hlídka před příjezdem na uvedené místo obdržela informaci od oznamovatelky o tom, že dotyčné vozidlo již odjelo.

V 9.49 hodin oznámil na linku 156 občan, že před jedním z domů v Rooseveltově ulici parkuje nesprávně cizí automobil, jenž komplikuje vyjetí vozidlem na komunikaci. Hlídka s přítomným řidičem tohoto automobilu vyřešila jeho dopravní přestupek na místě a poté odjela.

Šest minut před šestnáctou hodinou kontaktoval městskou policii muž s tím, že na poli na Skřivánku zaregistroval dvě odložené injekční stříkačky. Hlídka uvedené předměty vyzvedla a následně je odevzdala k odborné likvidaci.

V 19.02 hodin vyjeli strážníci do Husovy ulice, kde se o lampu veřejného osvětlení opírala neznámá žena, jež na dotaz kolemjdoucího muže odpověděla, že ji bolí záda. Hlídce tuto informaci dotyčná obyvatelka místní ubytovny zopakovala s tím, že zajištění lékařské pomoci odmítá. Vzhledem k tomu, že ničeho po strážnících nežádala, hlídka odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑