Události ze dne 23.9.2020

24.09.2020 12:56

V 11.48 hodin oznámila žena na linku 156, že od včerejšího dne parkuje před jejím vjezdem na pozemek v Nerudově ulici nákladní vozidlo, které blokuje výjezd. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili a následně i kontaktovali majitele vozidla. Ten na místo vyslal řidiče, který vozidlo přeparkoval a tím vjezd, který je kvůli zeleni hůře viditelný, uvolnil.

Krátce po půl páté odpolední vyjížděla hlídka do Malecké ulice, kde mělo parkovat vozidlo na vodorovném dopravním značení. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Z Malecké ulice se hlídka přesunula do Markovic, kde občan nalezl malé zraněné kotě. Strážníci si na místě kotě převzali a převezli jej do chrudimského útulku, kde bylo předáno personálu.

Po dvaadvacáté hodině přijali strážníci oznámení, ve kterém muž uvedl, že v Široké ulici si všiml otevřených dveří u jedné z provozoven. Strážníci na místě zjistili, že u otevřeného objektu se nikdo nenachází. Uvnitř byl složen stavební odpad. Hlídka dveře objektu zavřela a následně se pokusila zjistit a kontaktovat jeho majitele. Jelikož se toto nepodařilo, byl objekt v průběhu noci opakovaně kontrolován.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑