Události ze dne 24.10.2020

25.10.2020 14:35

Před desátou hodinou dopolední přivolal strážníky místní občan, jenž uvedl, že jej doma slovně i fyzicky napadá jeho syn. Oznamovatel hlídce po příjezdu uvedl, že jeho problémy jsou dlouhodobé a dále, že na jejich řešení se již podílí i pracovníci sociálního odboru místního Městského úřadu. Protože jeho syn se doma již nenacházel, strážníci oznamovatele poučili o možném řešení celé události, avšak dotyčný muž odmítl celou věc s hlídkou na místě řešit.

V 10.55 hodin požádali o spolupráci městskou policii kolegové z Hlinska, neboť bylo třeba kontaktovat místní obyvatelku, jejíž automobil tam nesprávně parkoval. Strážníci tuto ženu vyrozuměli a ta přislíbila, že zavolá své matce, jež její vozidlo užívá, aby je neprodleně přeparkovala. O výsledku byla vyrozuměna Městská policie Hlinsko.

Dvě minuty po jedenácté hodině požádal strážníky o spolupráci operační důstojník PČR, jelikož bylo třeba prověřit, zda se na jedné z místních adres zdržuje muž, jenž měl cestovat v automobilu, který měl u Skutče dopravní nehodu. Strážníci na této adrese zjistili potřebné informace a ty následně předali policistům.

Přesně ve třináct hodin bylo oznámeno na linku 156, že u Kochánovických rybníků se pohybuje skupina přibližně šedesáti myslivců, z nichž nikdo nemá řádně zakryté dýchací cesty. Hlídka prověřila uvedenou lokalitu, avšak tyto lidi tam nezaregistrovala.

Ve 23.57 hodin vyjeli strážníci do ulice Svatopluka Čecha, neboť tam v jednom z domů došlo k pádu muže, jemuž jeho manželka sama nedokázala pomoci vstát. Hlídka dotyčného člověka vyzvedla po pádu nezraněného a ponechala jej v péči jeho přítomné manželky.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑