Události ze dne 2.4.2021

06.04.2021 13:56

Dvacet osm minut po patnácté hodině oznámila městské policii obyvatelka Píšťov, že na svém oploceném pozemku u domu zpozorovala ležící uzeninu, do které někdo umístil kovové jehly, a dodala, že se tak někdo zřejmě snažil ublížit jejímu psovi. Strážníci po příjezdu k této ženě obdrželi informaci o tom, že její zvíře se této nebezpečné návnady naštěstí nedotklo, neboť ji zaregistrovala včas a umístila ji na bezpečné místo. Hlídka událost zadokumentovala a na základě telefonické konzultace s PČR tento případ dořeší přestupková komise při Městském úřadu Chrudim.

V 18.30 hodin se před služebnu strážníků na Resselově náměstí dostavil občan, jenž hlídce předal nalezenou cizí peněženku s dokladem. Nalezené věci byly poté umístěny do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu Chrudim.

Přesně ve dvacet dva hodin požádal o příjezd strážníků do Husovy ulice majitel tamního hotelu, jenž uvedl, že má problém s jedním z ubytovaných hostů. Po příjezdu hlídky do tohoto podniku vyšlo najevo, že cizí státní příslušnice, jež tam byla donedávna dlouhodobě ubytována, se musela vrátit do své vlasti kvůli vyřízení dokladů a nyní, když se vrátila zpět, její zaměstnavatel opomenul majitele hotelu informovat o jejím návratu a dalším pobytu v jeho podniku. Nakonec tento majitel dotyčné ženě poskytl nocleh s tím, že veškeré potřebné doklady od svého zaměstnavatele žena doloží následujícího dne.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑