Události ze dne 25.10.2022

26.10.2022 12:28

V 9.15 hodin bylo třeba, aby městská policie zjistila a následně kontaktovala majitele automobilu stojícího v Poděbradově ulici v místě, kde bylo nutné opravit plynovou přípojku. Dotyčná žena se o chvíli později dostavila na místo a své vozidlo přeparkovala.

Po jedenácté hodině byli strážníci přivoláni do Revoluční ulice, protože tam jistou ženu obtěžoval její bývalý přítel házením kamínků na okno jejího bytu a vyhrožoval jí. Vzhledem k tomu, že hlídka dotyčného muže u příslušné budovy ani nikde v jejím okolí nezastihla, doporučila oznamovatelce, aby počínání bývalého přítele zkonzultovala s PČR, jelikož v celé věci může být spatřeno podezření ze spáchání trestného činu.

V 14.49 hodin se obrátil na městskou policii obyvatel ulice Čs. partyzánů s tím, že před vjezdem na jeho pozemek nesprávně parkuje cizí automobil. Protože majitele tohoto vozidla se hlídce žádným způsobem nepodařilo kontaktovat, umístila po domluvě s oznamovatelem na jeho automobil výzvu pro nepřítomného řidiče.

Dvacet minut po sedmnácté hodině vyjeli strážníci do ulice Na Špici, neboť tam občan zpozoroval cizího volně pobíhajícího psa. Hlídka po příjezdu kontaktovala jeho majitele a přestupek, jehož se dotyčný muž dopustil, vyřešila na místě.

Ve 20.54 hodin bylo oznámeno na linku 156, že ulicí SNP kráčí zřejmě podnapilý muž, jenž občas nebezpečně vstupuje na tamní komunikaci. Vzhledem k momentálnímu vytížení hlídky byla tato informace předána k řešení Policii ČR, jež do uvedené ulice vyslala policisty.

Po dvacáté první hodině se obrátil na městskou policii občan s tím, že v Malecké ulici zpozoroval nesprávně zaparkované automobily, jež stály v prostoru tamní autobusové zastávky a také v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka za stěrače těchto čtyř vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑