Události ze dne 26.4.2016

27.04.2016 12:39

Před čtvrtou hodinou odpolední se na služebnu městské policie dostavil mladík z Hlinska, který ohlásil krádež peněženky s finanční hotovostí. Jak v oznámení uvedl, peněženku mu odcizila neznámá osoba v jedné z chrudimských škol, kterou navštěvuje. S mladíkem byl následně sepsán zápis o podaném vysvětlení. Další postup se bude odvíjet od výsledků provedených šetření.

V 17.16 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením, a to v ulici Fibichova. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Po půl sedmé večerní vyjížděli strážníci do Markovic, kde žena oznámila, že se na její zahradě pohybuje cizí pes. Hlídka na místě psa odchytla a převezla jej do chrudimského útulku, kde byl v pořádku umístěn do kotce. Jednalo se o křížence labradora krémové barvy.

Před půl osmou večerní oznámil občan na linku 156, že v ulici Filištínská parkují na vyhrazených místech vozidla bez parkovacích karet. Strážníci na místě zjistili dvě špatně parkující vozidla, na které byly v zápětí umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑