Události ze dne 26.8.2016

29.08.2016 14:48

Po čtvrt na dvanáct dopoledne oznámil občan na linku 156, že v ulici Na Šancích se nachází automobil zaparkovaný na trávníku. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Přesně v poledne byli strážníci telefonicky přivoláni do Filištínské ulice, kde údajně parkují automobily bez parkovacích karet. Hlídka zde zaregistrovala pět neoprávněně zaparkovaných vozidel, na která umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 12.49 hodin vyjeli strážníci k letnímu koupališti, neboť personál plovárny telefonicky oznámil, že zde leží muž, který je pravděpodobně pod vlivem alkoholu. Poblíž plaveckého areálu hlídka zaregistrovala muže ze Stíčan, který uvedl, že byl unavený, proto si zde odpočinul. Jelikož byl tento muž orientován místem i časem, z místa odešel sám.

Před čtrnáctou hodinou obdržela městská policie anonymní telefonické oznámení, že v Markovicích se volně pohybuje pes bez košíku i bez obojku. Hlídka prověřila celé území obce, ale volně pobíhajícího psa nikde nezaregistrovala.

Několik minut po jedenácté hodině večer bylo oznámeno na linku 156, že ve Filištínské ulici se nachází parta lidí, kteří zde pokřikují. Strážníci na uvedeném místě zastihli několik osob, které se vzájemně bavily a zároveň se již postupně rozcházely. Přestupkové jednání nebylo zjištěno.

Ve 2.05 hodin při hlídkové činnosti hlídka zaregistrovala, že v Poděbradově ulici probíhá vzájemné fyzické napadání mezi dvěma muži. Jednalo se o muže z Chrudimi, kdy se jeden z nich při pádu během incidentu udeřil o chodník do hlavy . Přesto lékařské ošetření opakovaně odmítl. Hlídka provedla zadokumentování celé události, ta bude následně předána přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi k dořešení.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑