Události ze dne 26.9.2016

27.09.2016 10:22

Před půl druhou odpoledne oznámila na linku 156 občanka, že na vozovce na Palackého třídě je rozsypaný štěrk. Mělo se jednat o úsek silnice mezi poliklinikou a světelnou křižovatkou na Borzně. Přivolaná hlídka zjistila, že se jedná o vysypaný beton a následně zajistila úklid vozovky pracovníky SÚS.

V 16.27 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení, ve kterém oznamovatelka uvedla, že ve Škroupově ulici nedaleko tamního výrobního závodu leží v příkopě pravděpodobně opilá žena. Vzhledem k tomu, že ležící žena ze Stolan jevila známky požití alkoholu, strážníci provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, při které byla ženě naměřena hodnota 2,38 promile alkoholu v dechu. Poté hlídka převezla tuto ženu služebním vozidlem do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jejím převozu a umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kde v 18.15 hodin předali strážníci ženu v pořádku personálu stanice.

Krátce před devatenáctou hodinou vyjela hlídka na základě telefonického oznámení do Čáslavské ulice, kde mělo docházet v okolí zahradnictví k pálení listí ze stromů, které značně dýmilo do okolí. Strážníci prověřili celou lokalitu, ale žádný dým ani oheň nebyl zaregistrován.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑