Události ze dne 27.2.2021

01.03.2021 14:00

Ve 13.18 hodin oznámil městské policii občan, že právě v Koželužské ulici zpozoroval, kterak tam automobil během couvání poškodil dopravní značku a dodal, že tím vzniklo nebezpečí pro chodce, neboť poškozené dopravní značení může spadnout na zem a někoho zranit. Hlídka nebezpečný prostor v okolí této dopravní značky ohraničila páskou a na místo přivolala SVDN PČR, jež celou událost převzala k řešení.

Před šestnáctou hodinou byli strážníci přivoláni na návrší J. Vrchlického ve Slatiňanech, protože se tam měla zdržovat podnapilá skupinka mládeže. Hlídka na uvedeném místě, ani v okolí, nikoho nezaregistrovala.

V 16.40 hodin obdržela městská policie informaci o tom, že v ulici Na Rozhledně leží na komunikaci neznámý člověk. Hlídka na uvedeném místě, ani v jeho okolí, ležícího člověka nezpozorovala.

Po sedmnácté hodině vyjeli strážníci do ulice Na Šancích, protože tamní obyvatelka oznámila, že má spory se svým sousedem. Hlídka vyzvala k podání vysvětlení oznamovatelku i dotyčného muže a následně vyšlo najevo, že k protiprávnímu jednání ze strany souseda v tomto případě nedošlo.

Ve 20.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u vlakového nádraží v ulici Čs. armády se pohybuje podnapilý muž bez ochranné roušky, jenž slovně napadá ostatní lidi. Hlídka na uvedeném místě zastihla dva muže, jež orientované místem i časem vykázala.

Přibližně o dvě hodiny později byli strážníci přivoláni do ulice Sladkovského, protože tam občan zpozoroval, že u jednoho ze zaparkovaných automobilů je promáčknutá kapota. Hlídka tuto informaci prověřila, avšak zaregistrovala pouze poškození přední mřížky kapoty, jež bylo viditelně staršího data. Jiné poškození strážníci na tomto vozidle neshledali a poté odjeli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑