Události ze dne 27.6.2016

28.06.2016 10:08

Po deváté hodině ranní vyjížděli strážníci do Průmyslové ulice, kde bylo oznámeno špatné parkování vozidel. Oznámení zde bylo vyřešeno uložením čtyř blokových pokut a umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Ve 12.17 hodin oznámila pracovnice prodejny Billa, že v prodejně zadrželi ženu podezřelou z krádeže zboží. Strážníci na místě v podezřelé osobě ztotožnili ženu z Kostelce nad Orlicí, která v prodejně odcizila zboží v celkové hodnotě 433,50 Kč. Za přestupek krádeže byla ženě uložena bloková pokuta.

Ve 12.23 hodin přijali strážníci oznámení o vozidle stojícím na zeleni, a to v ulici Víta Nejedlého. I v tomto případě byla věc vyřešena umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

V 15.43 hodin se na strážníky obrátila žena, která sdělila, že v ulici Na Valech za domem č. p. 370 je u garáže mládě dravce. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o mladou poštolku. Tu strážníci umístili do přepravní klece a převezli ji na služebnu městské policie, kde byla posléze předána pracovníkovi záchranné stanice Pasíčka.

V 19.30 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Víta Nejedlého je u domu č. p. 629 již pátý den opřené neuzamčené jízdní kolo. Strážníci na místě kolo nalezli a posléze jej převezli na služebnu městské policie, kde bylo uloženo do ztrát a nálezů.

Ve 23.12 hodin bylo na linku 156 oznámeno rušení nočního klidu, kterého se měl v Revoluční ulici dopustit muž pokřikující před domem č. p. 593. Hlídka na místě muže zastihla. Za přestupek rušení nočního klidu mu byla uložena bloková pokuta. Po projednání věci muž z místa odešel.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑