Události ze dne 2.8.2021

04.08.2021 14:13

Krátce po patnácté hodině obdržela městská policie informaci o tom, že na chodníku v Široké ulici stojí firemní automobil. Hlídka s jeho řidičem dopravní přestupek na místě vyřešila a dotyčný muž poté služební vozidlo přeparkoval.

V 18.08 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Na Rozhledně, protože tam před jednou z garáží nesprávně parkoval cizí automobil, jenž její majitelce bránil ve vyjetí vozidlem na komunikaci. Po příjezdu hlídky se k tomuto automobilu dostavil řidič, jenž po vyřešení přestupku vozidlo neprodleně přeparkoval.

Pět minut po dvacáté hodině bylo oznámeno na linku 156, že v bytovém domě v Revoluční ulici právě žena křičí na dítě. Strážníci kontaktovali příslušnou obyvatelku, jež uvedla, že její malý syn odmítl zkonzumovat připravený pokrm, přestože dostal na výběr ze dvou jídel, což ji rozčílilo. Hlídka poté prověřila stav jejího syna, přičemž jakémukoliv zanedbání péče ze strany jeho matky nic nenasvědčovalo. Protiprávní jednání v tomto případě nebylo zjištěno.

O chvíli později vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, kde děti, hrající míčovou hru na ulici, kopaly balónem do zdi tamního domu. Na uvedeném místě hlídka zastihla dva chlapce, již uvedli, že jakmile byli pro své jednání napomenuti tamní obyvatelkou, hry zanechali. Strážníci oba hochy poučili a rovněž ověřili, že jejich počínáním nedošlo k žádné škodě na majetku. Poté hlídka odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑