Události ze dne 28.5.2022

30.05.2022 13:56

Přesně v šestnáct hodin byli strážníci přivoláni do Čáslavské ulice, kde na pozemek tamního zařízení pro seniory dopadl ze sousedství vyvrácený strom. Protože uvedený strom je ve vlastnictví státu, operátor městské policie o události vyrozuměl operačního důstojníka HZS, jenž na místo vyslal hasiče.

V 17.55 hodin obdržela městská policie informaci o tom, že v Rubešově ulici neznámá žena vstupuje do vozovky před projíždějící automobily. Hlídka příslušnou komunikaci i její okolí prověřila, avšak s negativním výsledkem.

Krátce před dvacátou hodinou bylo oznámeno na linku 156, že v Hradištní ulici parkují automobily v zákazu stání. Hlídka na tato tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 21.17 hodin se obrátila na městskou policii se žádostí o pomoc řidička, jež v Malecké ulici nedokázala nastartovat svůj automobil. Hlídka pomocí startovacích kabelů o chvíli později uvedla jeho motor do chodu.

Před půlnocí vyjeli strážníci do ulice Svatopluka Čecha, neboť tam docházelo k rušení nočního klidu hlukem, jenž vycházel z tamního domu. Hlídka kontaktovala odpovědného muže, jenž uvedl, že tam probíhá oslava maturitní zkoušky, a přislíbil, že přítomní lidé se ztiší, aby již nikoho nerušili. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑