Události ze dne 28.9.2016

29.09.2016 14:00

V 11.44 hodin oznámil muž na linku 156, že na jeho pozemku v Lupáčově ulici jsou tři neznámí mladíci. Hlídka na místě o chvíli později zjistila, že si na uvedeném pozemku hraje pět dětí. Ty byly po náležitém poučení z místa vykázány.

V 16.10 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že ve Slovenské ulici hází skupinka tří dětí oznamovateli kameny na balkón. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality a přilehlého okolí, děti odpovídající popisu nebyly nalezeny.

Po sedmé hodině večerní vyjížděla hlídka do Škroupovy ulice, kde má dle oznámení stát vozidlo značky Škoda Fabia, které má stažená přední okna. Strážníkům se podařilo zjistit majitele uvedeného vozidla, který se dostavil na místo a vozidlo si řádně zajistil. Jak hlídce uvedl, z vozidla se nic neztratilo.

V 19.40 hodin prověřovali strážníci oznámení o ležícím muži, který se měl nacházet u kruhového objezdu u hotelu Bohemia. Strážníci muže skutečně nalezli. Jednalo se o osobu s trvalým pobytem v Uherském Hradišti. Muž byl orientován místem i časem, bez zjevných zranění, schopen samostatné chůze. Po projednání věci z místa v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑