Události ze dne 29.10.2020

02.11.2020 19:50

Dopoledne po desáté hodině byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde na náměstí občan zpozoroval na vozovce olejovou skvrnu. Hlídka tuto informaci prověřila a poté na místo přivolala hasiče, již olej ze silnice odstranili.

Ve 13.44 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v supermarketu na Palackého třídě došlo ke krádeži zboží. Přítomná místní podezřelá žena se ke svému úmyslnému jednání doznala a hlídka vyřešila její přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem.

Po osmnácté hodině vyjeli strážníci do Malecké ulice, kde měl u jednoho z domů nesprávně zaparkovaný automobil bránit řidičům ve výhledu do křižovatky. Hlídka shledala, že uvedené vozidlo tam bezpečnost a plynulost silničního provozu neohrožuje. Opodál však strážníci zpozorovali jiné dva automobily, jež stály v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy a za jejichž stěrače umístili výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 21.08 hodin se na městskou policii obrátila s žádostí o pomoc žena z Prahy, která se určitou dobu nemohla dovolat do Chrudimi své matce, proto pojala obavu o její život a zdraví. Hlídka uvedenou seniorku kontaktovala v místě jejího bydliště. Žena byla zcela v pořádku a se svou rodinou nekomunikovala z důvodu, že měla vybitý mobilní telefon. O zjištěných skutečnostech byla následně vyrozuměna její dcera.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑