Události ze dne 30.11.2021

02.12.2021 10:16

Krátce před dvanáctou hodinou oznámila žena na linku 156, že v ulici K Ploché dráze odchytli volně pobíhajícího psa. Před příjezdem hlídky se na místo dostavil jeho majitel, který si jej převzal.

V 16.40 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidla na veřejné zeleni v Lázeňské ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče.

Jen o tři minuty později se na městskou policii obrátil muž, který v telefonátu uvedl, že při výjezdu ze Slatiňan do Vlčnova je v poli odhozená kůže z divočáka. Strážníci uvedené místo několikrát zkontrolovali, kůže však nebyla nalezena.

Před půl sedmou večerní řešila hlídka oznámení o špatném parkování v Luhanově ulici. Na uvedeném místě byla nalezena tři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy.

Následně se hlídka přesunula do místní nemocnice, kde se měl na chirurgickém příjmu nacházet agresivní muž. O chvíli později bylo zjištěno, že jde o muže z Chrasti, který byl do nemocnice přivezen sanitkou a po ošetření se dožadoval odvozu domů. Po vysvětlení celé situace prostory nemocnice opustil.

O hodinu později prověřovali strážníci oznámení o volně pobíhajícím psovi v ulici V Hliníkách. Provedenou kontrolou nebyl žádný pes nalezen.

V 23.35 hodin oznámila žena na linku 156, že v Pardubické ulici je rušen noční klid hlasitou hádkou v bytě. Při příjezdu na místo byl v domě naprostý klid. Hlídka jednala s mužem, bydlícím v bytě, odkud měl hluk vycházet. Muž byl hlídkou poučen o době nočního klidu, což vzal na vědomí.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑