Události ze dne 30.3.2021

03.04.2021 01:02

V 8.27 hodin kontaktoval městskou policii občan s informací o tom, že v ulici K Májovu zpozoroval čtyři odložené dopravní značky. Hlídka po konzultaci s příslušným pracovníkem Technických služeb o události učinila zápis do knihy závad a celá věc bude předmětem dalšího šetření.

Třicet minut po desáté hodině byli strážníci přivoláni do prodejny v sídlišti U Stadionu, protože tam občan přítomnému personálu předal elektrickou dětskou čtyřkolku, jíž před tím zpozoroval jako opuštěnou na nedaleké travnaté ploše. Hlídka tento dopravní prostředek v uvedené prodejně vyzvedla a uložila jej do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

V 11.03 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na silnici vedoucí do obce Topol se u nadjezdu zdržuje volně pobíhající pes. Po příjezdu strážníků toto zvíře odchytla jeho majitelka z Chrudimi, jež po vyřešení přestupku s hlídkou svého psa odvedla.

O několik minut později vyjeli strážníci do Havlíčkovy ulice, protože v tamní prodejně potravin byla nalezená cizí kabelka, platební karta a peněženka. Hlídka po zadokumentování tyto věci uložila do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

V 16.13 hodin obdržela městská policie informaci o tom, že na uzavřeném skateparku se nachází děti. Hlídka po příjezdu těchto dvacet osob z areálu sportoviště vykázala.

Před osmnáctou hodinou bylo oznámeno na tísňovou linku, že na dětském hřišti v Hradištní ulici se hádají dospělí lidé. Strážníci na uvedeném místě nikoho nezastihli. Dotazem u kolem jdoucích lidí však vyšlo najevo, že tam došlo ke slovní rozepři mezi mužem a jeho družkou. Hlídka poté odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑