Události ze dne 3.10.2021

04.10.2021 13:18

V 17.47 hodin informoval městskou policii personál prodejny obchodního centra v ulici SNP, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Strážníci v tomto obchodu zastihli podezřelou ženu z Pardubic, jež se pokusila odcizit sportovní oděvy v hodnotě několika tisíc korun. Vzhledem k tomu, že dotyčná osoba se ke svému úmyslnému jednání doznala, hlídka vyřešila její přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem.

Krátce před dvacátou hodinou byli strážníci přivoláni do ulice Na Rozhledně, neboť tam volně pobíhal pes, jehož majitel se nikde poblíž nenacházel. Hlídka prověřila uvedenou ulici a následně i celou lokalitu, avšak toto zvíře tam nezaregistrovala. Přibližně o půl hodiny později upozornil městskou policii obyvatel ulice Na Rozhledně, že ve vchodu jejich bytového domu se zdržuje cizí pes. Strážníci toto zvíře odchytli, přičemž jeho majitele se jim dle mikročipu, umístěného na jeho těle, nepodařilo zjistit, proto jej hlídka následně dopravila do útulku v Sečské ulici, kde byl tento pes v pořádku umístěn do připraveného kotce.

Ve 20.52 hodin obdržela městská policie oznámení o partě zjevně podnapilých lidí, již seděli u vchodu do budovy střední školy ve Škroupově ulici. Hlídka tuto informaci prověřila, avšak na uvedeném místě nikoho nezastihla.

Po třetí hodině ranní bylo oznámeno na linku 156, že v jednom z bytových domů ve Škroupově ulici dochází k rušení nočního klidu. Strážníci v uvedené budově shledali, že tam v jednom z bytů došlo k domácím neshodám mezi jeho obyvatelkou a jí blízkým mužem. Po vyřešení přestupku dotyčný člověk sám z bytu ženy odešel pryč a v uvedeném domě nastal klid.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑