Události ze dne 31.1.2023

01.02.2023 16:20

Před desátou hodinou dopolední bylo oznámeno na linku 156, že na Tyršově náměstí parkují některé automobily na zeleni. Hlídka za stěrače těchto čtyř vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 16.27 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, jelikož tam došlo ke krádeži zboží. Hlídka v uvedené prodejně zastihla podezřelou ženu z Chrasti, jež se ke svému úmyslnému jednání doznala, proto strážníci vyřešili její přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem. Nezaplacené zboží bylo v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Po sedmnácté hodině informoval městskou policii občan o tom, že v sídlišti U Stadionu obsadilo jeho parkovací místo, vyhrazené pro automobil invalidy, cizí vozidlo. Hlídka po domluvě s oznamovatelem na příslušný automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V 19.12 hodin vyjeli strážníci do ulice Přemysla Otakara, protože tamní obyvatelka sdělila, že byla verbálně napadena přítelem, jenž se vrátil domů pod vlivem alkoholu. Hlídka po příjezdu na příslušnou adresu obdržela informaci o tom, že dotyčný muž, jenž se dožadoval vydání finanční hotovosti za účelem hry na výherním automatu, před jejím příjezdem odešel pryč. Vzhledem k tomu, že oznamovatelka dalšího šetření události nežádala, strážníci odjeli.

Deset minut po dvacáté hodině kontaktovala městskou policii občanka s tím, že v ulici T. G. Masaryka ve Slatiňanech zpozorovala volně pobíhajícího koně, jenž běžel do ulice Vítězství. Hlídka prověřila zmíněnou ulici i její okolí, avšak s negativním výsledkem.

Ve 20.21 hodin bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že v ulici Čs. partyzánů parkuje automobil v křižovatce. Strážníci v uvedené ulici zaregistrovali dvě nesprávně stojící vozidla. Na jedno z nich umístili výzvu pro nepřítomného řidiče a s přítomným řidičem druhého z nich vyřešila hlídka přestupek na místě.

Před pátou hodinou ranní obdržela městská policie informaci, že v Rooseveltově ulici obsadil neoprávněně cizí automobil parkovací místo, určené pro vozidlo invalidy. Hlídka za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑