Události ze dne 31.12.2021

03.01.2022 12:57

V 7.29 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém oznamovatelka uvedla, že na její zahradu v Medlešicích vběhl cizí pes. Před příjezdem hlídky si psa na místě převzal jeho majitel.

V 8.45 hodin převzali strážníci na služebně nalezený mobilní telefon. Následně byla zjištěna jeho majitelka, které byl ještě týž den předán.

Krátce po dvanácté hodině byla hlídka městské policie přivolána do obchodního domu Kaufland, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Pachatel z místa utekl. Šetřením na místě se podařilo zjistit jeho totožnost. Strážníci se pokusili muže kontaktovat v místě jeho přechodného bydliště, zde se však nezdržoval. O dvě hodiny později se ho strážníkům podařilo nalézt v jedné z místních ubytoven. Jelikož se muž ke krádeži doznal, byla mu uložena pokuta v příkazním řízení na místě.

O hodinu později vyjížděla hlídka na čerpací stanici Shell, kde se měl nacházet muž, který si měl stěžovat na silné bolesti nohou. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o místního bezdomovce. Muž si stěžoval na silné bolesti nohou a strážníkům sdělil, že není schopen dojít do nemocnice na ošetření. Na místo byla přivolána RZS, jejíž posádka si muže následně převzala.

V 20.09 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici U Stadionu, u domu č. p. 730, hoří odpadkový koš. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že koš před příjezdem hlídky někdo uhasil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑