Události ze dne 31.5.2023

01.06.2023 15:22

Dvě minuty před desátou hodinou dopolední byli strážníci přivoláni do křižovatky ulic Sladkovského a Svěchyňova, protože tam nesprávně parkoval automobil, jenž bránil vozidlům větších rozměrů v projetí. Před příjezdem hlídky na uvedené místo tento automobil odjel.

Přesně v poledne bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že v Družstevní ulici parkují vozidla na chodníku a také na vyznačeném přechodu pro chodce. Hlídka na tyto dva automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 14.12 hodin vyjeli strážníci do Radoušovy ulice, neboť i zde měla nesprávně parkovat vozidla. Hlídka v příslušné ulici zastihla jeden automobil, stojící v rozporu s dopravním značením, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po osmnácté hodině kontaktoval městskou policii občan s tím, že v Čáslavské ulici došlo k dopravní nehodě, a dodal, že tato událost již byla telefonicky oznámena PČR, avšak prozatím policisté na místo nedorazili, tudíž bude třeba, aby strážníci v inkriminovaném úseku usměrňovali dopravu. O chvíli později se na příslušné místo dostavila hlídka, jež usměrňovala provoz do příjezdu posádky SVDN Policie ČR.

V 19.44 hodin přivolal strážníky do sídliště Na Větrníku tamní obyvatel, neboť na domovní zvonek jeho přítelkyně neustále zvonil bývalý přítel. Oznamovatel hlídce po příjezdu sdělil, že dotyčný člověk, jenž se tímto způsobem dožadoval přístupu do domu, již svého jednání zanechal a odešel pryč. Strážníci v tomto případě protiprávní jednání neshledali a následně odjeli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑