Události ze dne 31.7.2023

01.08.2023 13:29

Krátce před osmou hodinou dopolední byli strážníci přivoláni do Čáslavské ulice, neboť tam na chodníku posedával neznámý muž, jenž byl obklopen kufry a osobními věcmi, přičemž oznamovatel pojal obavu o jeho život a zdraví. Hlídce dotyčný člověk sdělil, že se ocitl na ulici poté, co již nemohl dál setrvávat v bytě svého kamaráda, kde dosud bydlel. Strážníci jeho životní situaci zkonzultovali s příslušnou úřednicí místního městského úřadu a poté muže poučili o tom, aby se žádostí o pomoc kontaktoval svou rodinu v nedaleké obci, případně aby osobně dojednal možnost přespání v městské noclehárně. Hlídka jej zároveň vyzvala, aby nesetrvával na chodníku a všechny své věci přemístil na vhodné místo, což následně učinil.

V 11.10 hodin požádala městskou policii o spolupráci PČR, neboť policisté, již vyjeli do sídliště U Stadionu řešit nesprávně zaparkovaný automobil, žádali konzultaci se strážníky. Hlídka se proto dostavila na příslušné místo, kde požadovanou asistenci policistům poskytla.

Před šestou hodinou ranní obdrželi strážníci informaci o tom, že na konkrétním místě ve Fibichově ulici parkuje již druhým měsícem automobil, jenž mohl být odcizen svému majiteli. Hlídka uvedené vozidlo prověřila a poté prostřednictvím PČR zjistila, že tento automobil není evidován jako odcizený. Protože jeho řidič se v uvedeném místě protiprávního jednání nedopouštěl, hlídka poté odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑