Události ze dne 3.3.2024

05.03.2024 18:54

Krátce po osmé hodině dopolední upozornila městskou policii žena, že u kontejnerového stání v Revoluční ulici je nepořádek. Strážníci na uvedeném místě shledali odložený sušák na prádlo. Vzhledem k tomu, že pomocí nedaleko umístěné kamery městského kamerového systému nebylo možné zjistit, kdo tento předmět ke kontejnerům umístil, byl o této události učiněn zápis do knihy závad k rychlé nápravě.

V 8.09 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v ulici Na Špici parkuje konkrétní automobil na chodníku. Hlídka u příslušné budovy zaregistrovala tři nesprávně stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po půl jedenácté strážníci během hlídkové činnosti zpozorovali osobu, jež kráčela v železničním kolejišti. Strážníci dotyčného člověka zastavili a z železniční cesty vykázali.

V 11.04 hodin strážníci rovněž během hlídkové činnosti zaregistrovali, kterak v místním skateparku v ulici Dr. Milady Horákové jezdí muž na klasickém jízdním kole. Jakmile jej hlídka poučila o tom, že jeho počínání je v rozporu s provozním řádem tohoto sportoviště, dotyčný člověk skatepark opustil.

Po poledni se dostavil na služebnu městské policie občan a předal strážníkům cizí peněženku s doklady, kterou zaregistroval odloženou na parkovišti ve Václavské ulici. Hlídka tyto věci uložila do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

V 15.41 hodin oznámila prostřednictvím tísňové linky žena, že u supermarketu na Palackého třídě odchytla zraněnou kočku. Strážníci uvedené zvíře převzali a poté je dopravili do útulku v Sečské ulici, kde tuto kočku umístili do připraveného kotce. O umístění zvířete byl vyrozuměn personál útulku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2024, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑