Události ze dne 3.7.2023

04.07.2023 09:59

Krátce po jedenácté hodině dopolední vyjížděla hlídka na základě oznámení do Slatiňan, kde mělo v ulici T. G. Masaryka parkovat vozidlo před vjezdem na soukromý pozemek. Na vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče vozidla. Strážníkům se dále podařilo kontaktovat sestru majitele vozidla, která přislíbila, že bratra o celé situaci vyrozumí.

Ve 14.30 hodin oznámil občan poškození svislé dopravní značky, která se nachází na Školním náměstí. Jelikož k poškození značky došlo s největší pravděpodobností dopravní nehodou, byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k řešení.

O necelou hodinu později oznámila žena na linku 156, že na parkovišti u prodejny Billa došlo k samovolnému vyjetí vozidla z parkovacího místa. Toto vozidlo sjelo k druhému parkujícímu vozidlu. Na místě bylo zjištěno, že nedošlo k žádné škodě na vozidle, k němuž samovolně jedoucí vozidlo sjelo. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavil řidič, který vozidlo přeparkoval a řádně zajistil proti pohybu.

Okolo dvacáté hodiny řešila hlídka oznámení o špatně parkujícím vozidle na Tylově nábřeží. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy za stěrač vozidla.

V 20.36 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém oznamovatelka uvedla, že v horní části městského parku slyšela hluk, jako když někdo rozbíjí lahve. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa, zde nalezla pouze dvě malé děti. Žádné rozbité lahve nebyly nalezeny.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑