Události ze dne 3.9.2023

06.09.2023 07:31

Po deváté hodině dopolední vyjeli strážníci do Rooseveltovy ulice, protože tam občan u jedné z laviček zaregistroval odloženou injekční stříkačku. Hlídka tento předmět vyzvedla a poté jej dopravila k odborné likvidaci.

Ve 12.54 hodin oznámila na linku 156 místní žena, že jejího psa na společné zahradě domu usmrtil pes dalšího obyvatele. Strážníci jednali s oznamovatelkou a následně také s mužem, jenž měl momentálně v péči druhého ze psů. Ten sdělil, že zvíře umístil na společné zahradě do oploceného prostoru, aby se proběhlo. Ve chvíli, kdy se na společnou zahradu domu dostavila dotyčná žena se svým psem, se tomuto zvířeti podařilo oplocenou část pozemku opustit a na její zvíře zaútočit. Hlídka událost zadokumentovala a spisový materiál následně postoupí k dořešení úředníkům Odboru životního prostředí Městského úřadu Chrudim.

Po dvacáté hodině informoval městskou policii občan o tom, že v ulici Dr. Milady Horákové zaregistroval u jednoho ze stromů nalomenou větev, jež zasahuje do komunikace a ohrožuje bezpečnost silničního provozu. Strážníci větev uvolnili a poté ji uložili na travnatou plochu poblíž stromu, do bezpečné vzdálenosti od silnice. O události hlídka učinila zápis do knihy závad.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑