Události ze dne 5.2.2019

07.02.2019 10:10

Ve 12.25 hodin požádal strážníky o pomoc řidič nákladního vozidla, na kterém došlo k technické závadě a zůstalo nepojízdné na Palackého třídě. Jelikož byla vozidlem vytvořena překážka v provozu, strážníci na místě usměrňovali provoz do doby, než byla závada odstraněna a s vozidlem bylo možné odjet.

Ve 13.08 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert zadržení dvou osob podezřelých z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že dva nezletilí chlapci z Chrudimi odcizili v obchodě příslušenství k mobilnímu telefonu. Do obchodu byli přivoláni zákonní zástupci chlapců, za jejichž přítomnosti byl případ zadokumentován. Následně bude spisový materiál postoupen k dořešení přestupkové komisi.

Krátce před osmnáctou hodinou přijali strážníci oznámení o špatném parkování v Sokolovské ulici. Jak oznamovatel uvedl, před jeho garáží zaparkovalo neznámé vozidlo. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavila řidička, se kterou byl přestupek na místě vyřešen domluvou.

Následně se hlídka přesunula do obchodního domu Kaufland, kde převzala od pracovnice prodejny nalezenou platební kartu. Ta byla po zadokumentování uložena do oddělení ztrát a nálezů.

Ve 21.27 hodin oznámila žena na linku 156, že ve Škroupově ulici parkují vozidla v místě, do kterého je vjezd zakázán dopravní značením. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním čtyř výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑