Události ze dne 5.3.2019

06.03.2019 14:05

V 9.54 hodin požádal telefonicky o příjezd strážníků na Tylovo náměstí občan, jenž tam zaregistroval automobil neoprávněně zaparkovaný na parkovacím místě vyhrazeném pro konkrétní vozidlo invalidy. Hlídka na uvedeném místě našla rovněž automobil označený jako vozidlo invalidy. Jeho řidič poté neprodleně příslušné parkovací místo uvolnil.

Chvíli po poledni obdržela městská policie informaci o tom, že v jednom z domů v sídlišti U Stadionu se nachází podomní prodejce, jenž nabízí jeho obyvatelům dodávky energií. Strážníci v tomto muži zjistili zaměstnance energetické společnosti, který v budově kontroloval zařízení v majetku své firmy. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Po půl třetí vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Olbrachtovy ulice, jelikož tam u budovy střední školy nalezla občanka odloženou injekční stříkačku. Hlídka tento předmět vyzvedla a následně jej odevzdala k odborné likvidaci.

V 15.18 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v jednom z domů ve Sladkovského ulici nabízí jeho obyvatelům dodávky energií podomní prodejce. Při příjezdu strážníků se již v této budově nacházela Policie ČR a její příslušníci celou věc řešili. Vzhledem k tomu, že dotyčný člověk se svým jednáním v domě žádného protiprávního jednání nedopustil, policisté i strážníci po tomto zjištění odjeli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑