Události ze dne 5.4.2016

06.04.2016 12:33

V 6.54 hodin oznámila pracovnice ČD, že ve vestibulu vlakového nádraží jsou dva bezdomovci, kteří obtěžují ostatní cestující. Po příjezdu hlídky na místo byli již bezdomovci mimo budovu. Hlídce uvedli, že ve vestibulu pouze odpočívali. Oba z místa následně odešli.

V 8.52 hodin oznámila žena z Chrudimi, že v ulici Václavská se za kruhovým objezdem nachází stavba nového rodinného domu a údajně tam dochází k odkládání stavební sutě do stráně pod domem. Dále uvedla, že v ranních hodinách vycházel z této stavby velký kouř. Hlídka provedla kontrolu uvedeného staveniště a stráně pod domem. Bylo zjištěno, že se nejedná o stavební suť, ale pouze o zeminu, kterou majitel stavby sypal na vlastní pozemek. Přestupkové jednání nebylo v tomto případě zjištěno.

V 8.54 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o spolupráci při oznámení o špatném parkování na parkovišti u chrudimské nemocnice. Zde měla dvě vozidla značně ztěžovat výjezd z parkoviště vyhrazeného pro osoby se zdravotním postižením. Hlídka oznámení na místě vyřešila umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče.

Před desátou hodinou dopolední vyjížděli strážníci na Masarykovo náměstí, kde mělo vozidlo značky Ford blokovat výjezd ze dvora. K vozidlu se dostavila řidička, která vozidlo přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen uložením blokové pokuty.

V 16.57 hodin prověřovali strážníci oznámení o parkování vozidla před vjezdem do garáže v ulici Obce Ležáků. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné vozidlo nenacházelo.

Opět na oznámení o špatném parkování vyjížděli strážníci před osmou hodinou večerní, tentokrát do ulice Na Rozhledně. Zde mělo dle oznamovatele stát vozidlo na trávě. Strážníci uvedené vozidlo nalezli a za stěrač umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑