Události ze dne 5.5.2021

08.05.2021 01:58

V 9.30 hodin se obrátil na městskou policii obyvatel obce Medlešice s tím, že jemu cizí volně pobíhající pes, jehož majitele zná, zardousil kachnu a morče. Při příjezdu strážníků odpovědný muž uvedl, že se společně s oznamovatelem domluvil, že veškerou způsobenou škodu jemu uhradí. Po vyřešení přestupku volného pobíhání s majitelem psa hlídka odjela.

Čtyři minuty po poledni oznámila na linku 156 ostraha supermarketu v ulici SNP, že v jejich prodejně se pohybuje jeden ze zákazníků bez respirátoru, jenž přes opakované upozornění odmítl své dýchací cesty řádně zakrýt. Hlídka po příjezdu do uvedeného supermarketu obdržela informaci, že dotyčný zákazník prodejnu opustil.

Ve 12.30 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, protože tam došlo ke krádeži zboží. Hlídka v uvedené prodejně zastihla podezřelého muže, jenž se ke svému úmyslnému jednání doznal, proto hlídka vyřešila jeho přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem.

Několik minut po dvacáté první hodině kontaktoval městskou policii občan s tím, že ve Šnajdrově ulici v okolí novostaveb se pohybuje podezřelá osoba. Hlídka uvedenou lokalitu prověřila, avšak tohoto člověka tam nezastihla.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑