Události ze dne 6.11.2016

07.11.2016 13:03

V 15.36 hodin oznámil občan prostřednictvím tísňové linky 112, že v Dašické ulici se poblíž autocentra vyskytuje opilý muž. Hlídka na uvedeném místě zjistila muže s bydlištěm na Slovensku, který byl viditelně pod vlivem alkoholu a měl tržnou ránu na ruce. Muž byl služebním vozidlem převezen do chrudimské nemocnice, kde byl ošetřen a kde byla také provedena orientační dechová zkouška na alkohol, při které byla tomuto muži naměřena hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu. Službu konající lékař rozhodl o propuštění muže do domácího léčení.

Před půl šestou požádal telefonicky občan o příjezd strážníků do Revoluční ulice, neboť tam parkují vozidla na chodníku. Hlídka v uvedené ulici zaznamenala celkem čtyři nesprávně zaparkované automobily, na které umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Večer po půl jedenácté se obrátil na strážníky prostřednictvím tísňové linky muž, který ve vozidle pronásleduje volně pobíhajícího psa plemene retrívr s obojkem na krku. V současné době se nachází poblíž restaurace v ulici Na Valech a žádá asistenci hlídky při odchytu tohoto psa. Strážníci, kteří se dostavili k uvedené restauraci, zde nezaregistrovali pobíhajícího psa, ani oznamovatele, který se měl u hlídky přihlásit. Strážníci tedy prověřili přilehlé okolí, avšak s negativním výsledkem.

Po šesté hodině ranní vyjela hlídka do sídliště Na Větrníku, kde právě žena odchytla volně pobíhajícího psa plemene labrador. Strážníci odchytnuté zvíře převezli služebním vozidlem do útulku v Sečské ulici, kde byl pes v pořádku umístěn do připraveného kotce.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑