Události ze dne 6.9.2019

09.09.2019 14:22

Ve 13.27 hodin se na služebnu městské policie dostavila žena, která hlídce sdělila, že v prostorách infocentra se nachází žena, která silně krvácí z nosu. Na místo se ihned dostavili strážníci, ženě byla poskytnuta první pomoc a dále byla přivolána RZS, jejíž posádka ženu převezla do místní nemocnice.

Ve 21.44 hodin a následně ve 22.44 hodin přijali strážníci oznámení o házení petard v Markovicích. Dle oznamovatelky měly být petardy házeny nejspíše v Mládežnické nebo Růžové ulici. Hlídka provedla opakované kontroly uvedené lokality, žádné použití pyrotechniky nebylo zaregistrováno.

Krátce po jedné hodině ranní prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v okolí Koželužské ulice. Šetřením bylo zjištěno, že ve zmíněné ulici probíhala v jednom z domů rodinná oslava, při které zde hrála hudba. Po upozornění na dobu nočního klidu odpovědná osoba hudbu ihned vypnula. Věc byla řešena domluvou.

Následně se hlídka přesunula do ulice Na Rozhledně, kde mělo rovněž docházet k rušení nočního klidu, a to na společné chodbě domu. Zde strážníci zjistili, že jedna z obyvatelek domu se v mírně podnapilém stavu vracela domů a nemohla najít klíče ode dveří. Při tom bouchala na dveře svého bytu. Po nalezení klíčů vešla do bytu. I zde byla žena poučena hlídkou o době nočního klidu a věc byla řešena domluvou.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑