Události ze dne 7.10.2022

10.10.2022 15:20

Přesně v jedenáct hodin oznámil na linku 156 občan, že v Havlíčkově ulici parkují v odbočovacím pruhu automobily. Hlídka na uvedeném místě shledala jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V 15.18 hodin informoval městskou policii obyvatel ulice V Hliníkách o tom, že u tamních kontejnerů, určených ke sběru odpadu, někdo odložil kartonové krabice. Strážníci dle údajů uvedených na těchto krabicích zjistili podezřelého muže, jehož následně kontaktovali. Dotyčný člověk se za své počínání omluvil a přislíbil, že veškeré odložené krabice z místa odstraní. Hlídka jeho příslib ověřila a protiprávní jednání s ním poté vyřešila.

Po dvacáté druhé hodině byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, neboť z okolí tamního supermarketu zněl akustický alarm. Hlídka po příjezdu na uvedené místo shledala, že se jedná o alarm automobilu, jenž byl zaparkován u budovy tamního peněžního ústavu. Bohužel, v tomto případě se jeho majitele ani osobu, jež uvedené vozidlo momentálně užívá, strážníkům nepodařilo žádným způsobem kontaktovat.

Ve 23.11 hodin obdržela městská policie informaci o tom, že v panelovém domě v ulici Na Šancích v tuto dobu štěkají psi tamního obyvatele. Protože na zvonění strážníků na domovní zvonek ani na klepání rukou na dveře příslušného bytu nikdo nereagoval, hlídka oznamovatele poučila, jak může v celé věci postupovat. Dotyčného majitele psů strážníci zkontaktují během denní doby.

Po druhé hodině ranní vyjeli strážníci na Palackého třídu, neboť obyvatelka tamního bytového domu zaslechla z přízemí budovy hluk a křik. Při příjezdu hlídky byl v uvedeném domě klid, přičemž v jeho okolí ani na společné chodbě se nikdo nenacházel.

Přibližně o hodinu později upozornil městskou policii občan, že v bytovém domě v sídlišti Na Větrníku zní z konkrétního bytu hlasitá hudba a křik jeho obyvatele. Strážníci v uvedené budově protiprávní jednání neshledali, přesto kontaktovali obyvatelku zmíněného bytu, jež uvedla, že se společně s přítelem právě chystají spát. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑