Události ze dne 8.10.2016

10.10.2016 12:37

Krátce před desátou hodinou obdržela městská policie na tísňové lince oznámení, že v Husově ulici se poblíž základní školy nachází nákladní automobil parkující na zeleni. Na uvedené místo se dostavila hlídka, která toto vozidlo nikde nezaregistrovala.

Přesně ve čtrnáct hodin byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde se podle telefonického oznámení volně pohyboval pes plemene čivava. Přítomným strážníkům se podařilo zjistit majitelku pobíhajícího psa, které byla uložena bloková pokuta.

V 18.38 hodin oznámil na linku 156 občan, že poblíž restaurace v ulici Dr. Václava Peška se nachází propadlé kanálové víko a mohlo by dojít ke zranění chodců. Hlídka uvedené místo provizorně zajistila proti vstupu chodců a celou událost telefonicky oznámila na dispečink VS Chrudim, jejichž pracovník se dostavil na místo, aby v okolí kanálu umístil dočasné zábrany. Oprava poškozeného kanálu bude provedena v nejbližším možném termínu.

Před dvacátou třetí hodinou přijali strážníci telefonické oznámení, že v Husově ulici parkuje vozidlo přímo na přechodu pro chodce. Hlídka za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a pořídila fotodokumentaci.

Několik minut po druhé hodině ranní požádal telefonicky o příjezd strážníků na Resselovo náměstí muž, který tam nalezl mobilní telefon a peněženku. Hlídka od oznamovatele obě věci převzala a nález zadokumentovala. Peněženku i mobilní telefon strážníci předali do oddělení ztrát a nálezů při MěÚ v Chrudimi.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑