Události ze dne 8.12.2020

12.12.2020 13:26

Ve 12.07 hodin oznámil občan na linku 156, že při cestě z Pardubic do Chrudimi spatřil na obchvatu zraněnou poštolku. Strážnici provedli kontrolu místa, které oznamovatel uvedl, poštolka nebyla nalezena.

O hodinu později vyjížděla hlídka k prodejně v Poděbradově ulici, kde se měl na parkovišti pohybovat bezdomovec žebrající po kolemjdoucích peníze. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že bezdomovec se tam již nenachází.

Po půl třetí odpolední řešila hlídka oznámení o špatném parkování v ulici Komenského. Parkující vozidlo zde mělo bránit výjezdu z garáže. V průběhu řešení události se k tomuto automobilu odstavila řidička, která ihned přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen domluvou.

V 20.12 hodin přijali strážníci oznámení o fyzickém napadení vychovatele v DDŠ v Čáslavské ulici. Strážníci na místě provedli prvotní šetření a případ zadokumentovali. Další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Následně se hlídka přesunula na Tyršovo náměstí, kde se měli na komunikaci nacházet tři popelnice. Hlídkou byla zkontrolována uvedená lokalita, avšak žádné popelnice stojící na komunikaci nebyli zpozorovány.

Po jednadvacáté hodině pátrala hlídka po pacientovi, jenž utekl z místní nemocnice. Muž měl být pod vlivem alkoholu a měl tržné zranění na obočí. Strážníci se pokusili muže kontaktovat v místě bydliště, zde se však nikdo nenacházel. O tomto byla vyrozuměna zaměstnankyně nemocnice, která útěk muže oznámila. Ani při následné hlídkové činnosti na území města nebyl tento muž nalezen.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑