Události ze dne 8.12.2021

09.12.2021 10:51

Krátce po deváté hodině dopolední převzala hlídka v jedné z provozoven v ulici Čs. partyzánů nalezený občanský průkaz, který byl po zadokumentování předán do oddělení ztrát a nálezů.

V 9.50 hodin se na městskou policii obrátila žena, která uvedla, že ve Václavské ulici, při výjezdu na Slatiňany, je na kraji vozovky větší kupa listí, která je zde již delší dobu. Dle ní je toto nebezpečné z pohledu bezpečnosti silničního provozu. Hlídka dané místo prověřila a o úklid listí požádala technické služby.

Po patnácté hodině řešili strážníci sousedské neshody v domě v sídlišti U Stadionu. Důvodem sporu zde měl být údajný hluk v bytě. Oznamovatelka byla opakovaně osočena sousedkou, že hluk vychází z jejího bytu, což prý není pravda. Její tvrzení posléze potvrdil jeden ze sousedů. Hluk v domě včera oba zaznamenali, vycházel však z jiného bytu. Strážníci se tedy pokusili kontaktovat osoby žijící v bytě, ze kterého měl hluk skutečně vycházet, na zvonění nikdo nereagoval. Věc bude dále šetřena.

O hodinu později prověřovala hlídka oznámení o špatném parkování v Hradištní ulici. Vozidlo, které mělo parkovat v zákazu stání, se na místě již nenacházelo.

V 17.30 hodin oznámil občan na linku 156, že na ubytovnu v Moravské ulici se pokouší dostat osoba, která zde není ubytována. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o mladého muže z Chrudimi. Ten po poučení z místa odešel.

Po osmnácté hodině vyjížděli strážníci na základě žádosti Policie ČR pátrat po mladém muži z Chrudimi. Muž byl hlídkou nalezen v blízkosti prodejny Lidl, odkud byl následně předveden na zdejší obvodní oddělní Policie ČR.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑