Události ze dne 8.2.2016

09.02.2016 08:32

V 7.40 hodin oznámil občan na linku 156, že v Husově ulici nalezl volně pobíhající štěně. Strážníci si po příjezdu na místo štěně od oznamovatele převzali a převezli ho do chrudimského útulku, kde byl v pořádku umístěn do kotce. Jednalo se o štěně bílé barvy, které mělo na krku látkový obojek.

Ve 13.47 hodin přijali strážníci oznámení o parkování dvou vozidel na chodníku v ulici Čs. partyzánů. Hlídka na místě vyřešila oznámení umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Před čtvrtou hodinou odpolední oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert, že v prodejně zadrželi osobu podezřelou z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že zde žena z Chrudimi odcizila zboží v hodnotě 25 Kč. Vzhledem k tomu, že žena s přestupkem krádeže souhlasila, byla věc vyřešena uložením blokové pokuty.

V 17.05 hodin požádala operátorka ZZS Pardubického kraje strážníky o asistenci při ošetření údajně agresivního pacienta ve Vankově ulici. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že je vše v pořádku, pacient se uklidnil, dobrovolně se podrobil lékařskému ošetření. S tímto zjištěním strážníci z místa odjeli.

Ve 22.58 hodin prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu v Havlíčkově ulici, kde se měla z bytu ozývat hlasitá hudba. Strážníci provedli kontrolu uvedeného domu a bytu, žádné protiprávní jednání zde nebylo zjištěno.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑