Události ze dne 8.8.2016

09.08.2016 11:37

Ve 14.51 hodin oznámil občan ze Slatiňan, že před jeho vjezdem do dvora stojí neznámé vozidlo, které znemožňuje výjezd. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili majitele vozidla, který se následně dostavil na místo a přeparkoval. Přestupek byl vyřešen uložením blokové pokuty.

V 15.50 hodin prověřovali strážníci oznámení o nevhodném chování dětí v ulici Fibichova u domu č. p. 52. Jak oznamovatel uvedl, děti se měly válet po fasádě domu. Hlídka na místě nalezla skupinu osmi dětí. Děti lezly po parapetech domu, po stromech a otíraly se o fasádu. Strážníci děti upozornili na to, že tímto chováním mohou způsobit škodu na cizím majetku a z místa byly vykázány. Skupina se následně přesunula na dětské hřiště.

Ve 20.30 hodin vyjížděla hlídka do Havlíčkovy ulice, kde měl být před prodejnou přivázaný pes. Dle oznamovatelky zde měl být pes uvázaný celé odpoledne. Strážníci psa rasy pražský krysařík odvázali a převezli jej do chrudimského útulku, kde byl v pořádku umístěn do kotce.

Před devátou hodinou večerní oznámil muž na linku 156, že v ulici Požárníků pobíhá po domě zmatená žena. Hlídka na místě o chvíli později zjistila, že žena se nachází již ve svém bytě. Dle jejího sdělení se cítila v pořádku, lékařské ošetření nepožadovala. S tímto zjištěním hlídka z místa odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑