Události ze dne 9. a 10. 1. 2016

11.01.2016 10:03

V sobotu před druhou hodinou odpolední požádala hlídka Policie ČR (PČR) o spolupráci při řešení oznámení v místní ubytovně U Krkavce. Strážníci po příjezdu na místo postupovali dle pokynů hlídky PČR.

Po osmé hodině večerní vyjížděli strážníci na oznámení o ležícím muži k obchodnímu domu Tesco. Na místě byl zjištěn místní bezdomovec. Ten se strážníky komunikoval, byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Muž po projednání věci z místa v pořádku odešel.

V neděli v 8.00 hodin se dostavila na služebnu městské policie žena ze Smrkového Týnce, která předala strážníkům peněženku s doklady, kterou nalezla na parkovišti u obchodního domu Tesco. Strážníci dle dokladů zjistili, že majitelem nalezené peněženky je muž z Chrudimi. Hlídce se podařilo muže kontaktovat, peněženku s celým obsahem si převzal v 8.45 hodin na služebně městské policie.

V 13.35 hodin žádal na lince 156 muž o pomoc, kterou dle jeho slov potřebuje žena z Havlíčkovy ulice. Oznamovatel uvedl, že žena má být psychicky na dně a on má o ni obavu. Strážníci na místě jednali s uvedenou ženou, ta hlídce sdělila, že je pouze fyzicky unavená ze stěhování, jinak se cítí naprosto v pořádku. Lékařské ošetření žena nepožadovala. S tímto zjištěním strážníci z místa odjeli.

V 18:39 hodin přijali strážníci oznámení o vozidle parkujícím na autobusové zastávce v ulici Na Rozhledně. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑